Jak zrobić film o Świętym Mikołaju

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak zrobić film z Mikołaja? Istnieje kilka podstawowych kroków związanych z tym projektem. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić świąteczny film dla dzieci, czy też film animowany dla całej rodziny, poniższe sugestie powinny pomóc Ci stworzyć magiczny film. Możesz dowiedzieć się więcej o tym projekcie na poniższych linkach. Istnieje wiele zabawnych sposobów na zrobienie filmu ze Świętego Mikołaja.

Wybór aktora do roli Świętego Mikołaja był wymagającym procesem. Ilya Salkind chciał amerykańskiego aktora do roli, ale wielu myślało, że David White lub Barney Martin byłby zbyt stary do roli. Aktywnie zabiegał o Carrolla O’Connora, ale zdecydował, że David Huddleston będzie najlepiej pasował. Casting Davida White’a i Davida Huddlestona był trudny, ale ostatecznie dostali tę pracę.

Odlewnia i ekipa SCICT przyczyniły się do sukcesu filmu. Obsada była pełna entuzjazmu i doświadczona w opowiadaniu historii. Przez cały film przewijał się ulubiony utwór z poprzednich dzieł Maury’ego Lawsa – „A Christmas Carol” i „Put One Foot in Front of the Other”. Zdjęcia do filmu wyreżyserował Peter Hollywood, a koncepcje kostiumów były autorstwa Boba Ringwooda. W skład zespołu efektów wizualnych w Salkind weszli stalowcy z filmów o Supermanie: Derek Meddings, Roy Field i David Lane.

Ostawienie i ikonografia filmu są ważne, ale są też konkretne elementy, które muszą być obecne. Pomimo tego, że Christmastime to czas obdarowywania, zrobienie filmu świątecznego musi zawierać zagrożenie dla świąt. Na szczęście badania i doświadczenie Willisa w tej dziedzinie doprowadziły go do opracowania przewodnika, który pomoże Ci stworzyć film z prawdziwym świątecznym motywem.

Jednym z najtrwalszych filmów o Świętym Mikołaju jest The Polar Express. Ten film jest o chłopcu, który jest spirited off przez specjalny pociąg i podróżuje do siedziby Świętego Mikołaja. Chociaż nie jest to najbardziej ekscytujący film świąteczny, to oddaje istotę sezonu i lore otaczającego Mikołaja. Tom Hanks bierze na wiele ról w filmie, w tym, że Santa Claus.

Inny film świąteczny do rozważenia jest „Noelle”. Chociaż nie jest to doskonały film świąteczny, został pochwalony za jego chemii między Anna Kendrick i Bill Hader. Dwójka walczy jak rodzeństwo Mikołaja i tworzy realistyczną dynamikę rodziny. Wielu kinomanów ciągnie do filmów, w których główni bohaterowie walczą ze sobą, ale sam film jest przyjemny i zabawny. Gdy film ma wielką chemię między Anną Kendrick i Billem Haderem, może to być tylko świąteczny film, który musisz zrobić.

Oryginalny film, „Elf”, został wydany 25 lat temu i stał się ukochanym klasykiem sezonu wakacyjnego. Sukces filmu był taki, że zrodził dwa sequele. Film jest nadal w telewizji każdego roku w okolicach wakacji. Co ciekawe, ten film prawie nie powstał, gdyby jego gwiazdą nie był Woody Allen. Producenci martwili się o potencjalną kasową ściągalność Allena i początkowo napisali scenariusz z brutalną śmiercią Mikołaja.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top