Jak zrobić łapacza snów

Jeśli szukasz zabawnego i łatwego sposobu na wprowadzenie starożytnej tradycji do swojego domu, spróbuj nauczyć się jak zrobić Dreamcatcher. Dreamcatchers są wspaniałymi prezentami, które z pewnością przyciągną uwagę bliskich i przyjaciół. Możesz zrobić swój własny dreamcatcher z zaledwie kilku podstawowych materiałów i odrobiną kreatywności. Postępując zgodnie z prostym tutorialem, będziesz w stanie zrobić oryginalny dreamcatcher w krótkim czasie.

Aby stworzyć dreamcatcher, będziesz potrzebować sześciu prostych materiałów. Będziesz potrzebować pióra, pierścienia, sznurka i dużej igły do cerowania lub plastikowej igły. Będziesz również potrzebował skórzanego koła i metalowego lub plastikowego koła. Upewnij się, że skórzane kółko jest wystarczająco ciasne, aby piórko nie było widoczne i ma pętlę na górze, aby je zawiesić. Następnie przeszyj sznurki przez skórę. Po spleceniu wszystkich materiałów, jesteś gotowy, aby powiesić swój dreamcatcher na ścianie lub w widocznym miejscu.

Aby zrobić dreamcatcher, najpierw zbierz trochę materiałów. Możesz użyć drutu, który jest sprzedawany w dużych zwojach. Będziesz musiał ukształtować drut w koło lub pierścień. Możesz również kupić gotowe pierścienie w różnych rozmiarach. Kiedy jesteś gotowy, aby zrobić swój dreamcatcher, pamiętaj, aby sprawdzić z członkami rodziny, aby uniknąć niebezpiecznej sytuacji. Upewnij się, że używasz wytrzymałego sznurka.

Następnie zrób sieć dreamcatchera. Będziesz potrzebował około dwóch cali sznurka na sieć. Będziesz musiał wpleść tę część sznurka między obręcz a 2-calową część. Zacznij od naciągnięcia splecionej części sznurka. Następnie musisz zrobić kolejny węzeł, aby stworzyć sieć dreamcatchera. Będziesz musiał narysować sieć w przeciwnym kierunku niż początkowy węzeł i około dwóch cali od skrzyżowanego skrętu. Będziesz chciał zostawić małą przestrzeń pomiędzy ostatnim skrętem a początkowym węzłem.

Po stworzeniu podstawy dreamcatchera, możesz ozdobić ją wstążkami. Do wykonania dreamcatchera możesz użyć wielu różnych materiałów, w tym wstążek, skrawków tkanin i naturalnych koralików z kamieni szlachetnych. Upewnij się, że wstążki są wystarczająco długie, aby przykryć brzeg obręczy i nie zapomnij dodać wykończenia za pomocą odpowiednich akcesoriów dekoracyjnych. Możesz kupić dreamcatcher hoops w alei przędzy w sklepie rzemieślniczym, i są one zwykle pokryte dekoracyjną wstążką.

Jest wiele sposobów na udekorowanie dreamcatcher, w tym przy użyciu papierowych talerzy. Możesz powiesić je na swoich ulubionych ścianach, drzwiach i różnych miejscach na zewnątrz. Dreamcatchers mogą być używane jako przedmioty dekoracyjne, święte znaki lub do innych celów. Jeśli szukasz unikalnego dzieła sztuki, dreamcatcher będzie doskonałym wyborem. Możesz ich używać, aby pomóc Ci lepiej spać i cieszyć się spokojniejszymi nocami. Robią urocze prezenty dla domu lub biura.

Jeśli nie jesteś pewien, jak zacząć robić dreamcatcher, możesz śledzić wzór online, aby uzyskać świetny pomysł na to, czego użyć. Te instrukcje są łatwe do naśladowania i zawierają zdjęcia i ilustracje każdego kawałka. Możesz nawet dostosować swój dreamcatcher, aby odzwierciedlić swoją osobowość i sposób życia. Niebo jest granicą, gdy tworzysz swój własny dreamcatcher. I pamiętaj, aby dobrze się bawić! Istnieje wiele sposobów na dostosowanie swojego dreamcatchera.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top