Jak zrobić ślubny wieszak ścienny

Czy szukaliście pomysłów na ślubną dekorację ścienną? Jeśli tak, to ten artykuł jest dla Ciebie! Jest łatwy do wykonania, a proces jest znacznie prostszy niż mogłoby się wydawać. Możesz stworzyć swój własny ślubny stojak ścienny w domu i będzie to wyjątkowy sposób na zapamiętanie swojego wielkiego dnia. Wykonaj poniższe kroki, aby zacząć. Istnieje wiele różnych sposobów, aby stworzyć idealny wystrój ściany ślubnej, więc upewnij się, aby sprawdzić je wszystkie!

Jeden prosty pomysł DIY ślubny stojak ścienny jest użycie starego panelu drzwi jako tło. Możesz kupić stary panel drzwi z ocalałego domu lub zrobić go samodzielnie. Tak czy inaczej, można użyć starej płyty drzwiowej jako tło dla zdjęć, które będą wiązać się ładnie z rocznika lub tematu wystroju domu. Możesz nawet oprzeć panele drzwiowe na ścianie lub pozwolić im stać swobodnie na ścianie.

Innym sposobem na zrobienie pięknego i pamiętnego wyświetlacza ściennego ślubu jest powieszenie pączków ze ściany. Ten prosty pomysł z pewnością zrobi wrażenie na Twoich gościach, ponieważ będą prosić o kawałek! Możesz stworzyć rustykalną ścianę pączków, wieszając na niej małe kołki do zawieszania pączków. Gdy pączki będą już wisiały na ścianie, możesz dodać inne dekoracje, takie jak kwiaty czy lampiony. Jeśli chcesz zrobić ścianę deserową dla swojego przyjęcia weselnego, możesz nawet stworzyć ścianę pączków, aby umieścić ją na stole.

Kwiatowa ściana wygląda niesamowicie na tle ściany. Jeśli nie chcesz, aby kwiaty wisiały na ścianie, możesz również dołączyć trójkątne kratownice do tylnej krawędzi każdej deski. Warstwa bukszpanu może ukryć te kratownice. Te mogą być przenoszone i mogą być łatwo pakowane do przechowywania. Pamiętaj, aby umieścić te kwiatowe kawałki dekoracji ścian z dala od bezpośredniego światła słonecznego dla maksymalnego wpływu. Tak wiele wspaniałych pomysłów może pochodzić z prostej ściany kwiatowej!

Przy tworzeniu ściany kwiatów, rozważ schemat kolorów ściany w swojej przestrzeni recepcyjnej. Możesz użyć dowolnych kolorów, ale złoty liść wygląda najlepiej. Ponadto, jeśli masz ścianę z zielenią, możesz użyć jej jako tła dla swoich zdjęć. Twoi goście z pewnością docenią Twoją piękną pracę. W końcu bierzecie ślub! Spraw, by był to piękny ślub z wyjątkowym stojakiem na ścianę!

W przypadku dekoracji ślubnych warto pomyśleć o szczegółach wydarzenia. Na przykład, przysługi na przyjęcie weselne mogą być DIY! Stwórz wyjątkowe przysługi ślubne dla swoich gości! Możesz stworzyć uroczy ślubny wystrój ścienny, używając niedrogich przedmiotów, które znajdziesz w każdym sklepie z pamiątkami. Możesz również wynająć wysokie stojaki na ubrania za niską cenę. Po tym wszystkim, użyj dekoracji we wnętrzu. Będziesz zadowolony, że je zrobiłeś!

Inna unikalna dekoracja ślubna to wyświetlacz clothespin. Możesz użyć clothespins do powieszenia zdjęć, kartek z miejscami i schematów miejsc. Drewniany znak może pasować do rustykalnego tematu ślubu. Dodaj kilka kwiatów, aby dodać odrobinę piękna. Możesz wybrać dowolny kolor, który pasuje do kolorów i stylu Twojego ślubu. Upewnij się tylko, że masz wystarczająco dużo miejsca, aby wyświetlić wszystkie swoje pamiątki ślubne. Jeśli idziesz w kierunku motywu rustykalnego, możesz użyć drewnianych klamerek zamiast plastikowych.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top