Jak zrobić kartkę ślubną

Ten artykuł został przygotowany we współpracy z podlaczyc.pl

Jeśli bierzesz ślub, możesz się zastanawiać, jak zrobić kartkę ślubną. Karty Save the date są zwykle wysyłane do gości cztery do sześciu miesięcy przed ślubem. Jest to szczególnie pomocne, jeśli masz ślub docelowy, ponieważ goście mogą zacząć planować podróż i zakwaterowanie. Jest to również świetny pomysł, aby zawrzeć unikalny hashtag dla wydarzenia, więc goście mogą zbierać wspomnienia o waszej przyszłej uroczystości. Można nawet znaleźć strony internetowe ślubu, które oferują szablony zarówno save-the-date, jak i karty ślubne.

Dla bardziej spersonalizowanego poczucia, możesz rozważyć wydrukowanie kart samodzielnie. Domowa drukarka może być używana do tworzenia kart, jak również lokalna drukarnia. Niezależnie od zastosowanej metody, karta ślubna print-at-home to świetny sposób, aby pokazać parze, jak bardzo się o nich troszczysz. Mogą również pomóc w wyborze najlepszego papieru do karty, przyciąć go do odpowiedniego rozmiaru i nadać kartom profesjonalny dotyk.

Profesjonalnie wyglądające zaproszenie ślubne będzie centralnym punktem Twojego przyjęcia. Upewnij się, że sformułowanie jest unikalnym sposobem na wyrażenie swoich uczuć i ślubu. Karta ślubna powinna być unikalna, a twoje sformułowania powinny być pamiętne i zabawne. Możesz użyć kreatora zaproszeń ślubnych online, aby zrobić zaproszenie ślubne online. Ten kreator kart ślubnych oferuje setki darmowych szablonów kart ślubnych, i możesz łatwo dostosować te, które wybierzesz, aby pasowały do tematu dnia ślubu.

Wybór odpowiednich czcionek do zaproszeń ślubnych może sprawić lub złamać ogólną osobowość projektu. Comic Sans jest nieodpowiednim wyborem dla zaproszeń ślubnych. Używanie blokowych, pogrubionych czcionek może sprawić, że karta będzie wyglądać surowo. Wybierz styl czcionki, który przekazuje romantyczny, elegancki nastrój. Ważne jest również, aby wybrać wysokiej jakości zdjęcia kart ślubnych. Jeśli nadal nie jesteś pewien, jakiej czcionki użyć, możesz użyć kombinacji szeryfowej i kaligraficznej.

Po wybraniu odpowiedniej czcionki do zaproszeń ślubnych, następnym krokiem jest pomyślenie o liście gości. Rozważcie zapytanie rodziny i przyjaciół o ich preferencje. Być może będziesz musiała wiedzieć, w jakim języku mówią Twoi znajomi. Sprawdźcie również listę gości, aby upewnić się, że macie dobre wyobrażenie o liczbie osób uczestniczących w waszym wielkim dniu. Jeśli masz dużą liczbę międzynarodowych gości, kod kolorów ich kart RSVP, aby zidentyfikować grupy, które mówią w tym samym języku.

Przy wyborze kolorów, pamiętaj, że twoje zaproszenie ślubne będzie miało silny wpływ na ogólny projekt. Wiele par ma trudności z wyborem schematu kolorów, a fioletowy może zderzać się z brązowym. W takich przypadkach, być może będziesz musiał zadowolić się wypróbowaną i prawdziwą kombinacją kolorów. Innym popularnym kolorem dla ślubów na świeżym powietrzu jest zielony. Zielony kojarzy się z nowymi początkami, więc jest to doskonały wybór na zaproszenia ślubne.

Drukowanie zaproszeń ślubnych samodzielnie może zaoszczędzić pieniądze, ale może być również czasochłonne. Canva Print oferuje zaproszenia w pełnym kolorze, które mierzą 5×7 cali. Mają również różne opcje jakości papieru. Na przykład, wykończenie Silk to gładka tekstura o niskim połysku, podczas gdy wykończenie Gloss ma odblaskowy wygląd przypominający magazyn. Jeśli Twój budżet na to pozwala, możesz użyć papieru z recyklingu do wykonania kopert.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top