Jak zrobić ładny kształt paznokcia

Pierwszym krokiem w nauce jak zrobić ładny kształt paznokcia jest poznanie swoich skórek. Jeśli twoje mają kwadratowy zarys, powinnaś użyć pilnika aby usunąć ostre rogi i przesunąć kształt paznokcia wzdłuż skali kwadratu lub owalu. Jeśli Twoje skórki są okrągłe, powinnaś użyć cążków do stworzenia kształtu. Juanita zaleca długie pociągnięcia, aby uzyskać pożądany kształt.

Następnym krokiem jest wybór kształtu paznokci. Istnieje wiele różnych kształtów do wyboru, w tym kwadratowy, okrągły, serce, migdał, ośmiokątny i gruszka. W przypadku paznokcia w kształcie kwadratu, zacznij od opiłowania boków paznokcia, a następnie ukształtuj górę i boki w tym samym kierunku. Złagodź rogi, aby przypominały migdał. Innym kształtem, który jest pochlebny dla każdego palca jest squoval.

Innym kształtem, który wygląda pochlebnie na większości ludzi jest owal. Ten kształt jest bardziej zarządzany niż kwadrat, przy jednoczesnym zachowaniu klasowości kwadratu. Ten kształt wygląda najlepiej na krótkie lub średniej długości palce, i działa z każdym kolorem. W rzeczywistości, ten kształt może poprawić każdy wygląd. Więc jeśli jesteś gotowy do eksperymentowania z kształtem swojego paznokcia, wyjdź tam i zacznij to robić!

Paznokcie o okrągłym kształcie mają zaokrągloną końcówkę i wyglądają świetnie na wszystkich rodzajach paznokci. Możesz stworzyć ten kształt samodzielnie, używając obcinacza do paznokci o zakrzywionym kształcie. Użyj pilnika do paznokci, aby zaokrąglić rogi swoich paznokci. Podczas opiłowywania paznokci wykonuj zakrzywione ruchy. Jeśli masz poszarpane krawędzie pod paznokciami, spiłuj je, aby uzyskać okrągły kształt paznokci.

Paznokcie w kształcie owalu są bardziej tradycyjne, ale nadal są kobiece. Możesz osiągnąć ten kształt opiłowując paznokieć po przekątnej, lub robiąc kształt jajka. Upewnij się też, że opiłowujesz paznokcie wystarczająco długie! W przeciwnym razie skończysz z krzywym paznokciem. Możesz użyć pastelowych kolorów do zrobienia paznokcia w kształcie owalu i będzie on wyglądał na Tobie świetnie. Więc śmiało eksperymentuj!

Jeśli chcesz stworzyć paznokieć w stylu stiletto, powinieneś mieć długie paznokcie. Ten styl paznokci stał się niesamowicie popularny wśród celebrytów i jest najlepszy dla długich, smukłych rąk. Ten styl paznokci jest najbardziej kruchy. Aby uzyskać najlepsze wyniki, spróbuj akrylowego lub żelowego paznokcia, aby osiągnąć ten wygląd. Styl ten wygląda również świetnie z wzorami z dżetów. Upewnij się jednak, że nie używasz swoich paznokci jako narzędzi!

Doskonały migdałowy kształt paznokci sprawia, że palce wyglądają na długie i smukłe. Aby osiągnąć ten kształt paznokcia, najwęższa część końcówki paznokcia musi pokrywać się ze środkiem paznokcia. Osoba początkująca powinna najpierw zaznaczyć środek czubka paznokcia a następnie spiłować delikatnie wolny brzeg od rogu do środka. Upewnij się, że nie spiłujesz w boczne ścianki, ponieważ sprawi to, że paznokieć będzie wyglądał na jeszcze dłuższy.

Jeśli masz krótkie paznokcie i kwadratowe lub owalne skórki, możesz również zdecydować się na kształt squoval nail. Ten kształt pasuje zarówno do długich jak i krótkich palców, a także jest łatwy do utrzymania w formie. Aby uzyskać ten kształt, zacznij od opiłowania paznokcia na prosto, a następnie zaokrąglij rogi jednym długim pociągnięciem. Kiedy już będziesz zadowolona z tego kształtu, spróbuj nałożyć cienką warstwę szmergla na wierzch i boki paznokcia.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top